Aktualności » Sołectwo Pilchowo » NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

Zapisz się do bloga przez e-mail

Wpisz swój adres e-mail, aby zasubskrybować tego bloga i otrzymywać powiadomienia o nowych postach e-mailem

Informacja dla osób, które podejrzewają, że mogą być zakażone koronawirusem.

Granica administracyjna sołectwa

V miejsce w Tanowie

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

Od 1 kwietnia 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie jest obowiązkowy.
Spisem objęci są:
• mieszkańcy Polski – zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy,
• stali mieszkańcy Polski przebywający w czasie spisu za granicą.
Obowiązkową metodą jest samospis internetowy.
Wejdź na stronę GUS spis.gov.pl i wypełnij formularz spisowy. Jeżeli nie możesz tego zrobić we własnym zakresie, odwiedź najbliższy urząd gminy. Na czas trwania spisu urzędy gmin przygotowały specjalne miejsca, gdzie wykonasz samospis.
Nie możesz wykonać samospisu internetowego?
Zadzwoń na infolinię: 22 279 99 99 i spisz się przez telefon.
Jeśli nie spiszesz się przez internet ani przez telefon, skontaktuje się z Tobą rachmistrz telefonicznie lub bezpośrednio, aby przeprowadzić spis. Zgodnie z ustawą o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. nie możesz odmówić mu przekazania danych.
Pamiętaj, że udział w spisie jest obowiązkowy – tak stanowi ustawa spisowa. Odmowa udziału w spisie powszechnym grozi karą grzywny na podstawie art. 57 ustawy o statystyce publicznej.
Nie obawiaj się o swoje dane. Są u nas bezpieczne i podlegają szczególnej ochronie. Pracownicy, statystyki publicznej są zobowiązani do przestrzegania tajemnicy statystycznej.
Chcesz sprawdzić, o co zapytamy w spisie? Zapoznać się z ustawą spisową? Zweryfikować rachmistrza?
Wejdź na https://spis.gov.pl i bądź na bieżąco!

Czujnik powietrza

Kalendarz sołecki

Kwi 12@18:00 – 19:00
W  poniedziałki o godz. 18:00   pani Monika Karlińska prowadzi zajęcia rekreacyjne nieodpłatnie dla mieszkanek Sołectwa Pilchowo w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej.
czw
17:00 Zajęcia sportowe. @ Spacerowa 13a
Kwi 15@17:00
Zajęcia sportowe. @ Spacerowa 13a
Zajęcia sportowe dla mieszkanek naszego sołectwa.
18:00 Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskic... @ Spacerowa 13a
Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskic... @ Spacerowa 13a
Kwi 15@18:00
Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich "Magnolia" @ Spacerowa 13a
Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich “Magnolia”
Kwi 19@18:00 – 19:00
czw
17:00 Zajęcia sportowe. @ Spacerowa 13a
Kwi 22@17:00
Zajęcia sportowe. @ Spacerowa 13a
Zajęcia sportowe dla mieszkanek naszego sołectwa.
18:00 Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskic... @ Spacerowa 13a
Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskic... @ Spacerowa 13a
Kwi 22@18:00
Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich "Magnolia" @ Spacerowa 13a
Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich “Magnolia”
Kwi 26@18:00 – 19:00

Nasz dzielnicowy

sierż. Rafał Matusiak

tel. 91 42 47 528,
e-mail:  dzielnicowy.police7@sc.policja.gov.pl

Telefony alarmowe

Numer alarmowy 112
Pogotowie Ratunkowe  999
Policja 997
Straż 998
Straż Miejska 986
Pogotowie Energetyczne091 317 57 82
Pogotowie Gazowe992

Przydatne telefonu

Enea- zgłoszenie awarii oświetlenia 91 813 50 35, 91 813 50 00
P.U.P."TRANS-NET" S.A.91 312 11 20
ZWiK Police- zgłaszanie awarii wodociągowej i kanalizacyjnej 994
Ośrodek Pomocy Społecznej 91 42 43 840

Harmonogram wywozu odpadów segregowanych i wielkogabarytowych.
UWAGA!!! Z powodu zagrożenia koronawirusem Burmistrz Polic podjął decyzję o zamknięciu świetlic wiejskich i obiektów sportowych w Gminie Police. Świetlica Wiejska oraz Sołecki Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy w Pilchowie zostaną zamknięte do 30 kwietnia 2021 r. Dalsze funkcjonowanie świetlicy będzie uzależnione od rozprzestrzeniania się koronawirusa. UWAGA!!! Z powodu zagrożenia koronawirusem Burmistrz Polic podjął decyzję o zamknięciu świetlic wiejskich i obiektów sportowych w Gminie Police. Świetlica Wiejska oraz Sołecki Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy w Pilchowie zostaną zamknięte do 30 kwietnia 2021 r. Dalsze funkcjonowanie świetlicy będzie uzależnione od rozprzestrzeniania się koronawirusa. UWAGA!!! Z powodu zagrożenia koronawirusem Burmistrz Polic podjął decyzję o zamknięciu świetlic wiejskich i obiektów sportowych w Gminie Police. Świetlica Wiejska oraz Sołecki Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy w Pilchowie zostaną zamknięte do 30 kwietnia 2021 r. Dalsze funkcjonowanie świetlicy będzie uzależnione od rozprzestrzeniania się koronawirusa. UWAGA!!! Z powodu zagrożenia koronawirusem Burmistrz Polic podjął decyzję o zamknięciu świetlic wiejskich i obiektów sportowych w Gminie Police. Świetlica Wiejska oraz Sołecki Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy w Pilchowie zostaną zamknięte do 30 kwietnia 2021 r. Dalsze funkcjonowanie świetlicy będzie uzależnione od rozprzestrzeniania się koronawirusa.
%d bloggers like this: